Kurzy pro dospělé

Pravidelné lekce: Bosu, Zumba, Power jóga

Bosu Cardio

Bosu cardio je dynamická aktivita zaměřená na získání kondice a posílení celého těla. Bosu cardio přispívá k posílení pánevního dna a odstranění svalových dysbalancí.

Bosu cardio je cvičení, které je zaměrené na zlepšení oběhové činnosti a na posílení tělesného centra - core. Při tomto cvičení nejen že spálíte přebytečné kalorie, ale také celkově posílíte a zpevníte postavu. Cvičení je vhodné pro všechny generace, pro začátečníky i pro pokročilé.

Lektorka: Petra Štefánková

Lekce: , středa od 19:00hod-20:00hod , nutná rezervace!

Zumba

Zumba je  fitness-taneční program plný energie a zábavy, který kombinuje prvky aerobních pohybů s latinsko-americkými tanci.
Zumba je založena na jednoduchých choreografiích, ve kterých se střídají svižné a pomalé úseky, díky kterým zapracujete na své kondici, spálíte podkožní tuky a zformujete celou svou postavu.
Lekce Zumby jsou stavěny tak, aby je mohl absolvovat opravdu každý, a tak se nemusíte bát, pokud nemáte žádnou taneční či fitness průpravu. 

Lektorka: Petra Štefánková

Lekce: čtvrtek od 18:30hod., rezervace není potřeba

Power jóga

Power jóga je cvičení, které vychází z klasické jógy, využívá jejích principů, pozic (asán), filozofie a je navíc obohaceno o moderní prvky. Pro Power jógu je typické dynamické střídání pozic, které rozvíjí flexibilitu a sílu jedince. Spojením správného dýchání a pozic dochází k probuzení středu těla a k povzbuzení metabolismu. Při cvičení Power jógy pečujete především o vnitřní tělo. Vytvarování a zpevnění vnějšího těla je jen příjemný vedlejší efekt.

Lektorka: Kateřina Procházková

Lekce: pondělí od 18:30hod., čtvrtek od 20:00hod., rezervace nutná! Kontakt:  604 924 600

Lektorka: Petra Závorová

Lekce: středa od 17:45hod., rezervace nutná! Kontakt: 728 516 195


Lektorka: Ing. Iveta Řeřichová

Lekce: úterý od 17:45hod-18.45hod, rezervace nutná kontakt: 608032932


Kruhový trénink:

pondělí a čtvrtek od 17hod, možnost hlídání dětí 

Osobní trenér: Pavel Kalaš, rezervace 737484557